Update op 17 mei 2018

Goudgele meters maken met GraviLyn

Op het middenpad van de Groene Loper brengen we GraviLyn aan, dit is een goudgele halfverharding. Het middenpad van de Groene Loper is straks bestemd voor voetgangers en fietsers. Meer over de keuze voor GraviLyn leest u hier.

1 en 2 november 2017: GraviLyn voor de Groene Loper tussen Paardentunnel en Voltastraat / Scharnerweg en Adelbert van Scharnlaan (foto’s: Aron Nijs). Lees hier meer.

12 en 13 april 2018: GraviLyn voor de Groene Loper tussen Voltastraat en Scharnerweg / Adelbert van Scharnlaan en Sint Gerardusweg (foto’s: Fred Berghmans). Lees hier meer.

15 mei 2018: GraviLyn voor de Groene Loper tussen Paardentunnel en Geusseltpark / nieuwe GraviLyn tussen Regentesselaan en Adelbert van Scharnlaan (foto’s: Fred Berghmans). Lees hier meer.