Contact

Heeft u vragen of opmerkingen? Neem dan contact met ons op via info@a2maastricht.nl. Wij beantwoorden uw vraag zo spoedig mogelijk.

U kunt ons ook bellen: +31 (0)43 351 63 01

Ons bezoekadres

Theresiaschool (1e verdieping)
President Rooseveltlaan 213
6224 CP Maastricht

Ons postadres

Postbus 1823
6201 BV Maastricht

Team Projectbureau A2 Maastricht

Louis Prompers, directeur, lprompers@a2maastricht.nl
Jos Geurts, manager gebiedsontwikkeling, jgeurts@a2maastricht.nl
Jan Martinussen, adviseur omgevingsmanagement, jmartinussen@a2maastricht.nl
Brigitte Mulder, projectmedewerker, bmulder@a2maastricht.nl
Désirée Florie, communicatie, dflorie@a2maastricht.nl
Ghislaine Schyns, communicatie, gschyns@a2maastricht.nl

Veruit de meeste van bovenstaande functies worden sinds 2019 in deeltijd uitgevoerd.